Čas
Kurzy
1.01
1000
Odporúčame
Môže sa hodiť

Ružomberok – Skalica

30.09.2022 17:30
pic

Odvetná časť Fortuna ligy sa začne súbojov šiesteho Ružomberka s ôsmou Skalicou. Ak by vyhrali hostia, preskočili by svojho súpera a ocitnú sa v prvej šestke.

Keďže súboj jedenásteho kola najvyššej súťaže v Dunajskej Strede bol preložený na polovicu novembra a následne prišla na rad reprezentačná prestávka, ružomberský tím mal od postupu do štvrtého kola Slovnaft Cupu po výhre v Makove 2:0, dlhšie voľno od súťažných duelov. Síce siedmi hráči mali reprezentačné povinnosti, no ostatní futbalisti mali čas na oddych. Podľa trénera Sztruhára im to prišiel vhod, no po oddychu nasledovali kondičné tréningy a tento týždeň už herné. Domáci potrebujú získať tri body, no na jeseň vyhrali iba raz. Pred vlastnými divákmi už desať bodov. Síce zdravotný stav tímu sa zlepšila, no stále budú chýbať Šefčík, Boďa, Domonkos, Kochan, Lichý a Halabrín. 

Skalica zostáva aj naďalej príjemným prekvapením súťaže. V počte inkasovaných gólov je siedmym najlepším tímom, na druhej strane dáva málo gólov. V jedenástich dueloch zaznamenala iba deväť. Je to tretí najnižší počet. Napriek tomu Záhoráci ťahajú skvelú sériu bez prehry. Neprehrali v posledných siedmich súťažných dueloch. Naposledy padli v polovici augusta v Michalovciach. Hosťom bude chýbať zranený Mihalík.

V prechádzajúcich štyroch vzájomných dueloch rozhodcovia udelili 2 červené a 14 žltých kariet. Bude sa pokračovať v tomto trende?

V Ružomberku oba tímy absolvovali dva vzájomné zápasy. Oba skončili výsledkom 3:1. Raz vyhrali domáci, raz hostia. Do tretice bude remíza? 

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky