Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Rumunsko U19 - Slovensko U19

24.06.2022 17:30
pic

V poslednom zápase v skupine na finálovom turnaji ME potrebujú slovenskí futbaloví reprezentanti do 19 rokov poraziť rovesníkov z Rumunska.

Rumunskí mladíci si priviezli na európsky šampionát takmer výlučne hráčov z domácej ligovej súťaže s výnimkou dvoch „Talianov“ brankára Borbeia a obrancu Coubisa. V prvých dvoch dueloch proti veľkým favoritom prehrali, ale v oboch prípadoch po zhodných tesných výsledkoch 1:2. S Talianskom relatívne držali krok a na skorý gól v 2. polčase ešte dokázali odpovedať. S Francúzskom inkasovali dvakrát v prvej 20-minútovke a celý zápas boli pod veľkým tlakom. Dostali sa len ku šiestim streleckým pokusov, z toho dvom na bránu a vyťažili z toho gól 8 minút pred koncom.

„Sokolíci“ v prvom zápase vôbec nestačili na Francúzsko (0:5) a bol z toho poriadny debakel. V súboji s Talianskom (0:1) to bolo podstatne lepšie, aj keď žiadny to bod to neprinieslo. „Chlieb sa lámal“ po polhodine hry, kedy brankára Baláža dvakrát zachránilo brvno a do tretice už bol prikrátky na Ambrosinovu strelu. Gólová odpoveď už z našej strany neprišla a dokonca ani náznak gólových príležitostí. Práve útok je zatiaľ veľkou slabinou, ale ak chcú pomýšľať na 3. miesto tabuľky a prípadný zápas o postup na MS, musia skórovať a zvíťaziť.

V jedinom vzájomnom zápase sa stretli v kvalifikácii pred 6-mi rokmi a Slovensko vyhralo 3:1. Rumuni však išli kvalitatívne nahor a stávkujúcim radíme vsadiť na dvojku v stávke Slovensko vyhrá aspoň 1 polčas.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky