Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Rennes - Dyn.Kyjev

06.10.2022 21:00
pic

Rennes sa po kostrbatom začiatku do sezóny dostáva do solídnej fazóny a doma proti Dynamu Kyjev bude jasným favoritom.

Rennes v úvodných dvoch kolách Ligue 1 nevyhralo a v štvrtom kole nestačili ani na rozbehnuté Lens, ktoré ich na domácej pôde porazilo. V posledných zápasoch sme ale mali možnosť vidieť z ich strany už krajší a hlavne efektívnejší futbal. Začalo to skvelou domácou výhrou nad nováčikom z Auxerre (5:0), pokračovalo cennou remízou na pôde Marseille (1:1) a v poslednom kole vyhrali o dva góly na pôde Strasbourgu (1:3). Po jednom góle dali všetky ich hlavné ofenzívne zbrane - Kalimuendo, Terrier a Gouiri. V rámci EL doma len remizovali s Fenerbahce (2:2), predtým ale po dominantnom výkone vyhrali na Larnake (1:2).

Na druhej strane máme ukrajinské mužstvo, ktoré má z pochopiteľných dôvodov sťažené podmienky a domáce zápasy hrá v Krakowe. Práve na poľskej pôde odohrali zápas druhého kola, keď prehrali najtesnejším rozdielom nad Larnakou (0:1). Táto prehra sa nečakala, za to prehra na pôde Fenerbahce (2:1) bola plne očakávaná. Neúspešne ale vstúpili do domácej súťaže, keď v prvých štyroch zápasoch získali len šesť bodov. Prehry s Dniprom a Zoryou boli prekvapujúce.

V súčasnom rozpoložení oboch tímov a pri zlepšujúcej sa forme Rennes sú domáci plne jasne favorizovaní. Stávkujúcim k tomuto zápasu ponúkame BetBuilder tip. 

BETBUILDER tip pre vás:

    - Zápas: Rennes

    - Počet gólov: Viac ako 1.5

    - Tím počet rohov: Rennes viac ako 5.5

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky