Čas
Kurzy
1.01
1000
Odporúčame
Môže sa hodiť

Real Madrid - Osasuna

02.10.2022 21:00
pic

Spanilá jazda majstrovského Realu Madrid sa naposledy dočkala jubilea v podobe 10. víťazstva za sebou, ale ani v súboji s Osasunou by sa nemala zastaviť.

„Biely balet“ naposledy predviedol aj v mestskom derby s Atl.Madrid (1:2), že to s obhajobou myslí úplne vážne. V lige zatiaľ nestratil ani bod, vyhral európsky Superpohár a dvomi víťazstvami vstúpil aj do ďalšej sezóny Ligy majstrov. V nej si poradil na trávniku Celticu (3:0) a šancu nedal ani doma Leizigu (2:0). Ďalšou výbornou správou je doliečený kanonier Benzema a hrať môže aj Lucas Vázquez. To však neplatí o Modričovi, ktorý sa vrátil z reprezentácie so zraneným bedrom.

Futbalistom z Pamplony figurujú na výbornom 7. mieste tabuľky a to ich v sobotu preskočili hneď dva tímy. Mohlo to byť ešte oveľa veselšie, no po parádnych výsledkoch a jedinej prehre na trávniku sevillského Betisu (0:1) si v poslednom kole poriadne pošramotili reputáciu. Na svojom štadióne totiž odovzdali všetky body Getafe (0:2) a pomohli mu vyšplhať sa z pásma zostupu. K tomu v 43. minúte videl červenú kartu jeden z najlepších hráčov Avila a jeho absencia bude veľkou stratou. Ďalšou je už mesačná absencia Aimara Oroza.

Vo vzájomných zápasoch nestrelila Osasuna gól v hlavnom meste až päťkrát zo šiestich duelov, no vlani ukopala bezgólovú remízu a uhrala bod po dlhých 17-ich rokoch. Stávkujúcim radíme vsadiť na hostí, že nedajú gól.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky