Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Real Madrid – Eint.Frankfurt

10.08.2022 21:00
pic

Na Olympijskom štadióne v Helsinkách bude v stredu večer futbalový sviatok. V Európskom Superpohári si zmerajú sily víťazi Ligy majstrov a Európskej ligy.

Madridský Real zakončil poslednú sezónu na konci mája úspešným finále Ligy majstrov s Liverpoolom (1:0). V príprave si zahral tri kvalitné zápasy na turné v USA. Na úvod prehral v El Clásicu s Barcelonou (0:1), o štyri dni neskôr remizoval s mexickým Club América (2:2) a do tretice okorenil generálku pred zahájením ďalšieho ročníka víťazstvom s Juventusom (2:0). V Superpohári sa úspechom môže dotiahnuť na Barcelonu aj AC Milan s piatimi triumfami. Po dvoch víťazstvách v rokoch 2016 a 2017 však naposledy do tretice v roku 2018 prehral s Atl.Madrid (2:4p).

Hosťom sa ešte nikdy nepodarilo dostať do Európskeho Superpohára a to už neplatí o víťazstve v Európskej lige, ktoré oslávili v polovici mája po finálovej dráme s Gl.Rangers. Do novej sezóny vstúpili suverénnym triumfom v 1. kole Nemeckého pohára na trávniku druholigového nováčika v Magdeburgu (4:0), ale o štyri dni neskôr utŕžili nepríjemný debakel v 1. ligovom kole doma s Bayernom (1:6). Už po 1. polčase bolo 0:5 a tréner Glasner potrebuje svojim zverencom dodať najmä sebavedomie.

Vo vzájomných zápasoch sa ešte nestretli a Real Madrid je jasným favoritom. Stávkujúcim radíme vsadiť na jednotku aj s handicapom 0:1.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky