Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Rapid - West Ham

25.11.2021 18:45
pic

V dôsledku prísnejších opatrení sa bude hrať zápas medzi Rapidom a West Hamom za zatvorenými dverami. Zápas je to ale stále dôležitý, domáci hrajú stále o postup.

Rapid Viedeň má po štyroch zápasoch v skupine na konte tri body (skóre 3:7), pričom ich získali za domáce víťazstvo proti Dinamu Záhreb. Všetky tri góly pri domácej výhre (2:1) padli v prvom polčase, Rapid však bol aktívnejším tímom v oboch polčasoch a tri body si zaslúžil. Na papieri bolo chorvátske mužstvo miernym favoritom, túto rolu však potvrdili až v poslednom zápase, keď na domácej pôde rakúsky tím predsa len porazili (3:1). Na anglickej pôde to zo strany rakúskeho vicemajstra nebolo zlé, veď veľký favorit vyhrával dlho len 1:0, gól na 2:0 padol až v nadstavenom čase, keď sa strelecky presadil Benrahma, o úvodný "kúsok" sa postaral skvelo hrajúci Rice. V domácej lige je Rapid aktuálne až šiesty s 19 bodmi na konte.

Na strane druhej máme jasného favorita "skupiny H", pričom "Kladivári" zatiaľ túto rolu plnia na jednotku. V poslednom zápase síce prvýkrát v skupine zaváhali, avšak bolo to zaváhanie dosť smolné. West Ham vyhrával na pôde Genku 1:2, pričom druhý gól dal opäť aktívny Benrahma. V 88.minúte si ale nešťastný vlastný gól dal Souček a český borec sa tak nechcene postaral o prvú bodovú stratu svojho klubu. Napriek tomu majú na konte 10 bodov a to im pohodlne stačí na vedúcu pozíciu. West Ham sa v rámci ligy nenaladil najlepšie, na pôde Wolverhamptonu po slabom výkone zaslúžene prehrali (1:0). Aj po tejto prehre ale s 23 bodmi ostali štvrtí a v tíme nie je žiaden dôvod na paniku. 

West Ham nemá až tak široký káder a v tomto zápase ešte radikálne zmeny v základe neočakávame. Stávkujúcim aj preto odporúčame vsadiť na výhru hostí s tým, že v zápase padnú maximálne štyri góly (2/-4.5). 

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky