Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť
Zavrieť
Vážení klienti, od 1. 1. 2021 došlo k zmene pri overovaní akýchkoľvek platieb kartou cez internet zo strany bánk. V praxi to znamená zvýšenú autentifikáciu klienta platnú pre platby platobnou kartou v internetovom prostredí. V prípade, že máte z tohto dôvodu problém s dobíjaním vášho hráčskeho účtu, prosím kontaktujte vašu banku, ktorá by vám mala poskytnúť bližšie informácie. Ďakujeme za pochopenie.

Rakúsko - Švajčiarsko

14.1.2021
pic

Popri superfavoritoch E-skupiny Francúzsku a Nórsku, si to práve títo dvaja susedia rozdajú o tretie postupové miesto.

Zatiaľ čo skúsení Rakúšania sa na turnaj dostali vďaka výbornému 8.miestu z EURO 2020, Švajčiari (16. z EURO) na poslednú chvíľu nahradili hádzanárov USA, ktorí vinou pandémie odriekli svoju účasť pár hodín pred štartom MS. Ako sa vyjadril 37-ročný tvorca hry Andy Schmid z RN Löwen, v utorok večer sa venoval praniu a baleniu, v stredu čakali mužstvo testy, a len ráno v deň zápasu odletelo do Egyptu. Posledné zápasy odohralo ešte v novembri v rámci kvalifikácie na EURO 2022, keď podľahlo úradujúcim majstrom sveta Dánom (26:31) a rovnako na poslednú chvíľu pozvanému Severnému Macedónsku (23:25). Švajčiari sú v ostatných rokoch na vzostupe, majú štyroch hráčov z nemeckej Bundesligy, ale bude pre nich náročné, zmeniť najmä mentálne nastavenie, z oddychového režimu na vrcholné podujatie. Jednoduché to nebude ani pre Rakúsko, ktoré sa chystalo na duel s jedným z najväčších outsiderov MS z USA a už sa videlo v ďalšej fáze. Namiesto toho bude musieť o postup tvrdo bojovať, keďže Švajčiarsko je neporovnateľne ťažším orieškom.

Oproti nemu má však výhodu dvoch odohraných stretnutí s Nemeckom, hoci mu dvakrát hladko podľahlo. Na turnaj MS sa však naši západní susedia poctivo pripravovali a boli na ne aj psychicky nastavení, a práve to, by mohlo dnes rozhodnúť. Tip 1

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky