Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Pobr.Slonoviny - Egypt

26.01.2022 17:00
pic

Egypt s Mohamedom Salahom zatiaľ príliš nenadchol a v osemfinále APN, tak narazí na ďalšieho afrického giganta.

Pobrežie Slonoviny (56.) svoju skupinu vyhralo, hoci sa nečakane natrápilo s Rovníkovou Guineou (1:0) a o tri body so Sierrou Leone (2:2) prišlo v nadstavenom čase. V záverečnom šlágri však vyradilo z turnaja obhajcu trofeje z Alžírska (3:1), keď po hodine hry viedlo trojgólovým rozdielom a ustálo aj penaltu Mahreza. „Sloni“ s mnohými hráčmi popredných európskych líg sa prezentujú aktívnou hrou, v posledných dvoch dueloch vyslali 15 striel na bránu súperov, čo je na pomery APN vysoký nadštandard. Najlepším strelcom je s dvomi presnými zásahmi Pépé z Arsenalu.

Egypt (45.) s najväčšou africkou hviezdou Salahom, v skupine veľa futbalovej krásy neponúkol. Všetky jeho duely skončili pomerom 1:0. Po úvodnej prehre s Nigériou, sa vytrápil s Guineou-Bissau aj Sudánom, ktorí sú v druhej stovke svetového rebríčka. „Faraóni“ odohrali už 5 duelov v rade, v ktorých padol jediný gól.

Bilancia ostatných piatich vzájomných súbojov hrá mierne v prospech Egypta (2-2-1), ale naposledy sa stretli až pred 9 rokmi, kedy zvíťazilo Pobrežie Slonoviny. To má na rozdiel od súpera kvalitne pokryté všetky posty a šikovných hráčov aj na lavičke. Zrejme v ďalšom, gólovo chudobnom dueli, nadviaže na triumf s Alžírskom. Zápas 1

Náš BETBUILDER tip:

    - Zápas - Ivory Coast

    - Počet gólov - menej ako 2,5

    - Strelec gólu - Sébastien Haller      


Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky