Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Peniston R. - Laaksonen H.

27.06.2022 16:30
pic

Zatiaľ čo Ryan Peniston (147.) má za sebou úspešnú prípravu na svoj prvý štart v hlavnej súťaži Wimbledonu, tak jeho súper tápe a opäť sa očakáva, že cez 1. kolo v All England Clube neprejde.

Donedávna prakticky neznáme meno Ryan Peniston dalo o sebe pred Wimbledonom konečne vedieť aj na hlavnom okruhu, kde svoje premiérové účasti v hlavnej súťaži turnajov hlavného okruhu premenil na postup do štvrťfinále a to v Queen´s Clube a neskôr aj v Eastbourne. Na tráve v tejto sezóne odohral aj s challengermi dvanásť zápasov a osem z nich dokázal vyhrať, čo z neho za pár týždňov spravilo lepšieho hráča na tráve, akým je jeho súper.

Laaksonen sa v tejto sezóne trápi a pri pohľade na jeho doterajšie počínanie v All England Clube sa nedá očakávať, žeby práve vo Wimbledone mohol pookriať. Pri siedmich predchádzajúcich účastiach tu až šesťkrát skončil už v kvalifikácii a v tomto roku mu nevyšli ani generálky, keď na challengeri v Ilkley vypadol v 1.kole s Herbertom (218.) a následne na hlavnom okruhu v Eastbourne prehral hneď v 1.kole kvalifikácie s Millmanom (86.), pričom ani v jednom zo zápasov neuhral set.

Peniston je v tejto konfrontácii opodstatnene favoritom a očakáva sa, žeby so súperom nemal mať väčšie problémy. Okrem výhry by mal domáci tenista zmazať aj handicap najmenej -4,5 gamu.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky