Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Part.Beograd – Dun.Streda

22.07.2021 21:00
pic

Jeden z trojice slovenských zástupcov v Konferenčnej lige Dun.Streda zavíta na horúcu pôdu Partizanu Beograd a pokúsi sa napraviť vlaňajšiu hanebnú rozlúčku s EL.

Srbský vicemajster vlani nestačil iba na svojho mestského rivala Crvenu Zvezdu a s ním neuspel ani vo finále Srbského pohára, keď prehral až po penaltovom rozstrele. Vlani stroskotal v kvalifikácii Európskej ligy pred bránami play-off, keď na pôde Charleroi prehral po predĺžení. V príprave hral parádne a v troch zápasoch za sebou zvíťazil, pritom neinkasoval a rovnako parádne vstúpil do novej ligovej sezóny, keď deklasoval Prol.Novi Sad (4:0) na jeho trávniku. Trúfa si iste uspieť aj v tomto súboji.

Hostia vlani rovnako stroskotali v 3. kvalifikačnom kole Európskej ligy, ale na hanebnú prehru s LASK Linz (0:7) tak ľahko nezabudnú. Našťastie to nemalo dopad na účinkovanie v lige a v nej môže ich mrzieť len zranenie kapitána Kalmára. V príprave prehrali úvodné 2 zápasy so Salzburgom (1:3) aj Ferencvárosom (0:1), no v nasledujúcich 3 súbojoch zvíťazili. Z mužstva odišlo viacero kvalitných hráčov ako Davies, Ramirez, Sommer či Maté Vida, no z posíl stojí za zmienku brankár Vantruba (Slavia) a obranca Ciganiks (Luhaňsk). Prvý súťažný zápas sezóny bude viac ako náročný.

Stávkujúcim radíme vsadiť na jasnú jednotku.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky