Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Paradeiser R. – Da Silva Maia F.

03.12.2022 19:50
pic

Slovensko vs. Brazília na turnaji Oktagon 37. Paradeiser vs. Maia.

Rony Paradeiser (14-8) je vo veku 25 rokov už doslova legendou Oktagonu MMA, keď teraz v sobotu si pripíše už 13. zápas pod touto organizáciou. Rony stihol mať už aj dva titulové zápasy, avšak ani v jednom neuspel, keď nestačil na Ivana Buchingera ani Loseneho Keitu. Rony však stále verí, že jedného dňa sa stane šampiónom Oktagonu. Paradeiser vyniká postojom, keď si vďaka svojej výške a rozpätiu rúk vie držať súperov na diaľku a vďaka svojmu presnému oku vie súperov dobre triafať. To bude určite aj gameplan v zápase s nebezpečným zemiarom Maiom.

Felipe Maia (13-5) zažije svoju premiéru v Oktagone, keď na poslednú chvíľu prijal zápas s Paradeiserom namiesto zraneného Sikiča. Maia je však aktívnym fighterom a toto bude preňho už 5. zápas v tomto roku! Z predošlých štyroch si odniesol pozitívne skóre 3:1. Porazil aj domácemu publiku dobre známeho Jaroslava Jartima spôsobom K.O./T.K.O. Ide však o kvalitného zápasníka na zemi, ktorý ma niekoľko ukončení submisiou. Maia nemá čo stratiť a môže skalpom Paradeisera naopak veľmi veľa získať.

Maia si pripísal svoje posledné dve prehry spôsobom K.O./T.K.O. a myslíme si, že teraz to bude mať podobný priebeh. Tip - Rony Paradeiser zvíťazí spôsobom K.O./T.K.O.

Analýzu pre vás vypracoval tím MMA v hrsti.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky