Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Olympiakos - Fenerbahce

25.11.2021 21:00
pic

Z pohľadu diváka je v Pireu na programe veľmi pikantný súboj, ktorý bude na tribúnach štadióna Georgiosa Karaiskakisa určite sprevádzať veľmi búrlivá kulisa.

Mierna výhoda je na strane Olympiakosu, ktorý by si prípadným víťazstvom zabezpečil postup do ďalšej fázy súťaže. V jeho prospech hrá aj fakt, že svojho súpera dokázal zdolať celkom suverénne (3:0) aj na jeho trávniku.

Gréci majú aj celkom slušnú formu, keďže z posledných siedmich zápasov vyhrali až päť. Prehry zaznamenali iba v dvojzápase s Eintrachtom Frankfurt, ktorý zatiaľ tróni na čele skupiny.

Fenerbahce síce doma podľahlo Olympiakosu, ale pre turecký tím to bola doteraz jediná prehra vo svojej skupine. Ku štyrom bodom z dvojzápasu s Antverpami pridal aj remízu s Frankfurtom.

Hostia cestujú do Grécka posilnení víkendovým víťazstvom v najväčšom tureckom derby proti Galatasarayu (2:1). O svojom víťazstve dokázali rozhodnúť v nadstavenom čase, napriek tomu, že posledných 10. minút dohrávali o hráča menej.

Žltým kanárikom ide o veľa a z ihriska gréckeho majstra potrebujú získať aspoň bod, aby v poslednom zápase skupiny mali stále o čo hrať. Domáci naopak nechcú prísť o výhodu aktuálne druhej pozície v tabuľke a tak reálne kontúry dostáva remízový priebeh duelu.

Náš tip:

Zápas - X

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky