Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Nové Zámky - Prešov

09.12.2022 18:00
pic

Zdá sa, že Prešov sa dostal z najhoršieho, ale potrebuje prelomiť sériu prehier vonku, načo ľad v Nových Zámkoch nie je úplne ideálny.

„Býci“ nebodovali doma s Michalovcami a ani na Slovane, čo ich trošku oddialilo od čela tabuľky, ale výhra v Nitre 4:2 na druhej strane zabránila sérii troch prehier. Zámky však potrebujú pokračovať v dobrých výsledkoch, nakoľko na prvých piatich miestach sa to poriadne natesnalo a prípadná séria zlých výsledkov by mohla znamenať ďalší prepad. Doma síce „býci“ prehrali posledný duel s Michalovcami 1:3, ale bodovali v troch z ostatných štyroch zápasov a v najbližšom súboji budú chcieť odčiniť porážku s Prešovom na svojom ľade, ešte z polovice septembra, kedy prehrali 2:3 po predĺžení a hostia na novozámockom ľade navyše vyhrali druhýkrát v rade. Následne však Zámky uspeli v Prešove v pomere 4:1 a tri body budú chcieť získať tentokrát aj doma.

Hostia po sérii ôsmich prehier konečne začali zbierať body, aj keď po jej prerušení a výhre 3:2 doma s Nitrou, opäť dvakrát prehrali. V ostatných dvoch dueloch však ťahali za dlhší koniec povrazu, keď najprv zdolali doma po nájazdoch Trenčín a naposledy rozstrieľali 8:4 L.Mikuláš. Vonku však stále nedokázali prerušiť sériu porážok, ktorá je aktuálne na čísle šesť. Výmena trénera však priniesla prvé ovocie a ako skvelým ťahom sa javí aj angažovanie útočníka Campagnu, ktorý v úvodných štyroch zápasoch za Prešov strelil rovnaký počet gólov a pridal aj jednu asistenciu.

Hostia zdá sa prelomili aj streleckú nemohúcnosť, ale vyhrať na ľade Nových Zámkov tretíkrát v rade sa im zrejme nepodarí. Zápas 1.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky