Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Nottingham - Man.Utd.

25.01.2023 21:00
pic

Nahustený program Manchesteru United pokračuje, keď „červení diabli“ tentokrát nastúpia na prvý zápas semifinále Ligového pohára v Nottinghame.

Domáci Forest sa pomaly, ale isto prepracovali k zlepšeným výkonom. V Premier League bodovali štyrikrát v rade, vďaka čomu sa dostali z najhoršieho a v Ligovom pohári siahajú na svoj piaty triumf. Na ceste do semifinále vyradili Tottenham, Blackburn a naposledy po penaltách aj Wolverhampton. Ak chcú udržať svoje šance na postup do finále, tak potrebujú uhrať v prvom rade dobrý výsledok doma, nakoľko vonku to v ich podaní nie je dobré. Svedčí o tom bilancia v Premier League (1-3-6) so skóre 3:23 a aj vypadnutie z FA Cupu na ihrisku druholigového Blackpoolu (1:4). Bola to však ich jediná prehra zo šiestich duelov v roku 2023.

United prišli v ostatnom kole Premier League o sériu desiatich zápasov bez porážky, keď v krásnom zápase podľahli vedúcemu Arsenalu 2:3. Predtým stratili body s Crystal Palace (1:1) a tento duel zase ukončil ich sériu deviatich výhier v rade. Hostia to majú aktuálne poriadne nahustené a zdá sa, že tréner ten Hag po Weghorstovi už nemôže počítať so žiadnou ďalšou posilou a sezónu bude musieť dohrať s aktuálnym kádrom. Nie je to zrovna najlepšia správa, nakoľko United bojujú stále na štyroch frontoch a tak by im v dôležitých zápasoch mohli chýbať potrebné sily. V Ligovom pohári hostia bojujú o šancu získať šiesty triumf, pričom na ceste do semifinále zdolali Aston Villu, Burnley a Charlton.

Domáci sa najnovšie posilnili o útočníka Wooda, ktorý prichádza na hosťovanie s opciou z Newcastleu, ale chýba im niekoľko zranených hráčov. Mimo hry je brankár Henderson a okrem neho aj Awoniyi, Biancone, Kouyate, Niaghate a Richards. Hosťom by mali chýbať Dalot, van de Beek, Sancho a zrejme aj Martial, na druhej strane po treste bude k dispozícii Casemiro.

Forest potrebujú doma dobrý výsledok pred odvetou, čo bude proti zverencom tréner ten Haga nesmierne náročná úloha. United sa s Forest stretli po dlhých rokoch koncom decembra a vyhrali doma 3:0, čím natiahli sériu výhier nad Nottinghamom na sedem duelov. Posledný súboj, v ktorom Forest neskórovali bol práve ten proti United a tak to tentokrát budú chcieť doma odčiniť. V tomto zápase by tak mohli padnúť góly na oboch stranách.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky