Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Nitra - Slovan

06.12.2022 18:00
pic

V rámci dohrávky 17. kola extraligy cestuje Slovan do Nitry, kde si bude chcieť upevniť vedúcu pozíciu.

Nitra je nato zdá sa ideálnym súperom, keď prehrala sedem extraligových zápasov v rade a doma nezískala bod v ostatných troch dueloch. Naposledy podľahla v nedeľu 2:4 Novým Zámkom a to aj napriek tomu, že sa do zostavy vrátil Krivošík. Domáci stále počítajú absencie dôležitých hráčov, ktorí sú aktuálne pre klub nenahraditeľní a zatiaľ zdá sa nepomohlo ani posilnenie obrany. Nitra v prípade nezlepšenia výkonov môže začať naberať stratu, čo by pre ňu v sezóne, kedy posledné mužstvo vypadáva priamo nemuselo dopadnúť najlepšie. Kľúčový môže byť príchod nového trénera a doliečenie opôr ako Bajtek či Hrnka.

Slovan sa však aj vinou zranení aktuálne tiež tak trošku trápi, ale aj napriek tomu drží vedúcu pozíciu. Tú si najprv udržal po domácej výhre 1:0 nad Novými Zámkami, ale po prehre 2:3 po predĺžení v Poprade sa na neho bodovo dotiahol Zvolen. „Belasí“ vonku prehrali posledné dva zápasy, pričom pred súbojom s Popradom sa k absentujúcim Ackeredovi, Zigovi, Rapuzzimu, Törökovi a Lukošíkovi, pridal aj Harris, ktorého trápi viróza. Je to tak viac ako výrazný zásah do zostavy a ten výrazne ovplyvňuje aj výkony úradujúceho majstra.

Na Nitru to však Slovan v posledných sezónach vie, keď napríklad v minulom ročníku ju doslova terorizoval v základnej časti a následne ju zdolal aj vo finále play-off. V tejto sezóne doma uspel v pomere 4:2 a pre body si prichádza aj tentokrát. Zápasy týchto tímov a to hlavne v základnej časti sú zárukou streleckých hodov a výsledkov v prospech tímu z Bratislavy. V tomto prípade by som sa však pri aktuálnej forme oboch tímov trošku krotil a skúsil dvojku a viac ako 3,5 gólu.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky