Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Newcastle - Watford

15.01.2022 16:00
pic

Veľký boj o záchranu uvidíme na pôde Newcastlu, keď domáce "Straky" privítajú Watford.

Newcastle je aktuálne na predposlednom mieste, pričom po 19 odohraných zápasoch má na konte 11 bodov (skóre 19:42). Ich ofenzíva nie je veľmi dobrá, ešte horšie je na tom "deravá" defenzíva. Ambiciózny Newcastle s mega bohatými novými majiteľmi je tak aktívny už toto (zimné) prestupové obdobie, keď do tímu priviedli pravého obrancu Trippiera a tiež útočníka Wooda, ktorý hral v konkurenčnom Burnley. Príchod Wooda nekorešponduje s tým, čo sa od "Strák" z hľadiska nákupov očakáva. Nie je to hráč svetových kvalít, no v boji o záchranu môže takýto silový útočník, s veľkými skúsenosťami s PL, veľmi pomôcť. Wood dal v tejto sezóne za klub len tri góly, no Burnley má v tejto sezóne ešte horší útok ako Newcastle. Wood aj Trippier by mali nastúpiť v základe.

Na strane druhej máme Watford, ktorý pod vedením Ranieriho predvádza azda ešte horšie výkony. Taliansky manažér pokoj do kabíny nepriniesol, situácia v tíme je naopak o poznanie negatívnejšia. Klub prehral posledných sedem zápasov, pričom ten posledný v rámci FA Cupu, keď na pôde Leicesteru inkasovali štyri góly (4:1). V ostatných šiestich zápasoch inkasovali šestnásť gólov. Watford tak má po 18 zápasoch 13 bodov (skóre 22:36), no horšiu formu má len Norwich. V tomto zápase im bude chýbať Sarr (zranenie), pre repre povinnosti hneď ďalší traja dôležití hráči.

Aj domácim bude chýbať pár dôležitých hráčov, no novými posilami to vykryjú. Hostia tiež priviedli pár hráčov, no tí domáci majú potenciál byť hneď rozdieloví. Stávkujúcim aj preto odporúčame staviť na výhru domácich s tým, že v zápase padnú aspoň dva góly (1/+1.5). 

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky