Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

New Jersey - Nashville

02.12.2022 01:07
pic

Hokejisti New Jersey naďalej predvádzajú výborné výkony a bodovo sa už dotiahli na suverénny Boston. Proti Nashvillu sú jasnými favoritmi.

„Diabli“ síce prerušili svoju parádnu 13-zápasovú víťaznú sériu domácou prehrou s Torontom (1:2), ale v ďalších troch súbojoch nezaváhali. Naplno zabrali v Buffale (3:1), po necelých 24-och hodinách potešili svojich divákov jednoznačným triumfom s Washingtonom (5:1) a do tretice strelili 5 gólov aj na štadióne NY Rangers (3:5). Menšou komplikáciou je choroba brankára Schmida a Vaněčkovho náhradníka Dawsa museli rýchlo povolať z farmy. Okrem toho si nezahrá Bastian a istý nie je ani štart Marina.

Zranenia sa naopak vyhýbajú „predátorom“, ale na výsledkoch sa to zatiaľ príliš neprejavuje. Z posledných deviatich zápasov mali hrať až 8 na vlastnom ľade, ale dvakrát sa nemohlo hrať kvôli chybe s ľadovou plochou a potom stihli už len posledný duel s Anaheimom (2:1p). V jedinom vystúpení vonku prehrala v Detroite (0:3) a bola to ich tretia prehra za sebou na štadiónoch súperov. Doteraz sa tešili vonku iba trikrát a na tom by sa nemalo nič zmeniť.

V šiestich posledných vzájomných zápasoch sa tešilo Nashville, ale momentálna forma New Jersey by túto sériu mala prerušiť. Stávkujúcim radíme vsadiť na počet domácich, že vyhrajú viac tretín.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky