Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Napoli - Genoa

15.05.2022 15:00
pic

Neapol sa chce pred vlastnými fanúšikmi dôstojne rozlúčiť so svojim kapitánom Insignem, ale túto slávnosť sa mu chystá narušiť zachraňujúci sa Janov.

Neapol má už dávnejšie istú miestenku do Ligy majstrov a vcelku vydarenú sezónu zakončí pravdepodobne na 3.mieste, hoci ešte donedávna bojoval o titul. Plány mu prekazila aprílová séria troch duelov bez víťazstva (Fiorentina, AS Rím, Empoli), keď dvakrát nevyužil domáce prostredie. Následne rozstrieľal Sassuolo (6:1) a vyhral aj v nepríjemnom Turíne (1:0), ale už bolo neskoro. S domácimi tribúnami sa rozlúči odchovanec Lorenzo Insigne, ktorý sa sťahuje do tímu MLS Toronta.

Pred uplynulým kolom nevyzerali šance Janova na záchranu ružovo. Tri kolá pred koncom strácal na Salernitanu, ktorá chytila formu, štyri body a čakal ho neľahký trojzápas (Juventus, Neapol, Bologna). Prvý však zvládol s turínskym gigantom za tri body, keď otočil nepriaznivý vývoj v samom závere, čo mu dalo určitú nádej na udržanie sa v najvyššej súťaži. Tá, ale vzhľadom na formu nováčika a nepriaznivú vzájomnú bilanciu stále nie je veľká. V Serie A je nepretržite od sezóny 2006/07. V zápase s Juventusom strelil dva góly v jednom dueli prvýkrát od 5.novembra.

Janov je najslabším mužstvom na ihriskách súperov (1-8-9) a hoci hrá o všetko, bolo by prekvapením, keby triumfoval práve v Neapole. Domáci už hrajú uvoľnene a Insigneho rozlúčka so štadiónom Diega Maradonu bude víťazná.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky