Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Monaco - Real Sociedad

25.11.2021 21:00
pic

Monaco v rámci skupinovej fázy Európskej Ligy v tejto sezóne ešte neprehralo a vedie "skupinu B". V piatom kole privíta Real Sociedad, ktorý je druhý.

Monacu sa zatiaľ v rámci skupiny EL darí. V štyroch zápasoch si pripísali dve výhry a dve remízy a sú veľmi blízko postupu do play-off. Doma dokázali poraziť Sturm Graz (1:0) a vonku prekvapivo aj holandské PSV (1:2). Remízu uhrali na pôde San Sebastianu (1:1) a tiež v poslednom zápase, keď bezgólovo remizovali doma proti PSV. Ich forma však nie je nijako oslnivá, vyhrať nedokázali už v posledných štyroch zápasoch. Prekvapila najmä prehra na pôde Brestu (2:0) v rámci Ligue 1. V domácej lige tiež nedávno len remizovali na pôde Reims (1:1), v poslednom zápase zas doma uhrali remízu proti Lille (2:2). Hostia vyhrávali dvoma rýchlymi gólmi Davida, ale v zápase mali dostatok šancí aj domáci, ktorí vyrovnali už v čase, keď mali vylúčeného Pavloviča. Napriek tomu sú v lige s 19 bodmi (skóre 19:18) zatiaľ len ôsmi. 

Realu Sociedad sa v Európskej Lige tiež darí slušne, aj keď v skupine majú o dva body menej ako ich monacký súper. Na strane druhej, v domácej nabitej lige je to zatiaľ skvelá "jazda". V konkurencii viacerých popredných veľkoklubov si stále držia skvelé druhé miesto, pričom v 14 zápasoch získali 29 bodov (skóre 19:10) a na vedúci Real strácajú len jeden bod. Ten ma síce zápas k dobru, napriek tomu je to úctyhodná štatistika. Tím kvalitnými výkonmi poháňa stále aj nestarnúci David Silva, kvalitnú streleckú formu má Oyarzabal, v rámci skupiny EL dal zas dva góly talentovaný Isak. 

Monaco bolo zatiaľ dominantné len proti Grazu. V ostatných zápasoch mohli ďakovať aj neefektivite súperov. Aj vzhľadom na formu odporúčame stávkujúcim vsadiť na neprehru hostí (02). 

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky