Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Mikulášek V. – Zlatev N.

03.12.2022 19:30
pic

Zápas domáceho zápasníka Mikuláška proti Bulharovi Zlatevovi v strednej váhe!

Václav Mikulášek (7-10) známy pod prezývkou "Baba Jaga" nemá v poslednom čase dobré obdobie. Z posledných piatich zápasoch pod Oktagonom má negatívne skóre 1-4. Všetko sa to začalo prehrou s Vémolom, kde to Václav nezvládol absolútne hlavne po psychickej stránke a v zápase vyhorel. Následne prehral ďalšie 3 zápasy. Jeho posledná výhra v MMA nastala proti Zuzákovi ešte v roku 2019. Mikuláškove zápasy ani náhodou nekončia na body! Víťazí hlavne K.O. ukončeniami a prehráva väčšinou na submisie. Nakopne sa konečne na domácej pôde?

Nikola Zlatev (4-5) je na rozdiel od Václava práve slušný na zemi (4 víťazstvá = 4 submisie), no v skutočnosti sa určite nestretol s takými kvalitnými menami ako český zástupca. Zlatev sa bude s určitosťou snažiť vziať Mikuláška na zem a tam ho ukončiť, prípadne utrápiť a zvíťaziť na body, čo bude v Mikuláškovom domácom prostredí extrémne náročné.

Myslíme si, že vzhľadom na to, že Baba Jaga bude zápasiť doma, tak kvalitatívne by takýchto súperov mal porážať. Náš tip - víťaz zápasu Mikulášek. Pre odvážnejších - Mikulášek zvíťazí spôsobom K.O./T.K.O.

Analýzu pre vás vypracoval tím MMA v hrsti.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky