Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť
Zavrieť
Vážení klienti UniCredit banky, z dôvodu plánovanej údržby systému nebude od 24. septembra 22.00 hod. do 25. septembra 03.00 hod. k dispozícii platobná brána UniCredit banky. V tomto čase si môžete vaše hráčske konto dotovať prostredníctvom platobnej karty. Ďakujeme za pochopenie.

Midtjylland - YB Bern

15.9.2020
pic

Súboj dvoch ofenzívne ladených tímov by mohol priniesť veľmi zaujímavú konfrontáciu. Trojnásobný dánsky majster FC Midtjylland privíta v 3.predkole Ligy majstrov víťaza posledných troch sezón švajčiarskej najvyššej súťaže YB Bern.

FC Midtjylland bol založený až v roku 1999 a tak je medzi európskymi klubmi mladíkom a asi aj preto patrí medzi kluby s veľmi modernými a progresívnymi metódami. Okrem kvalitnej ofenzívy sa v minulej sezóne prezentoval aj výbornou defenzívou a že tomu tak naozaj je sa v 2.predkole presvedčili aj futbalisti Razgradu, ktorým dánsky klub vystavil stopku po výhre 1:0 a to navyše na ich pôde. V tomto zápase bol dokonca Midtjylland aktívnejší a zaslúžene postúpil. Vo víkendovej generálke na tento duel však v 1.kole nového ročníka domácej súťaž prehral na ihrisku Sönderjyske 0:2.

YB Bern v posledných sezónach valcuje domácu konkurenciu a predvlani to už dokonca dotiahol do skupinovej fázy Ligy majstrov. Vlani sa musel uspokojiť len s Európskou ligou, kde si však v skupine postup ďalej nevybojoval. Young Boys majú v kádri len troch futbalistov, ktorí už majú na krku tridsiatku a toto perspektívne mužstvo bude chcieť dokázať, že nato má. V 2.predkole sa Švajčiari mohli stretnúť so Slovanom Bratislava, ale ten vypadol za známych okolností s Klaksvikom, ktorý však následne na YB podľa očakávania nestačil a prehral na jeho ihrisku 1:3.

Ak by tento súboj dvoch ofenzívne ladených tímov nepriniesol góly, tak by to bolo pre nás prekvapenie. Dá sa očakávať, že obe mužstvá sa strelecky presadia.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky