Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Midtjylland – SL Benfica

09.08.2022 19:45
pic

V odvete 3. kvalifikačného kola Ligy majstrov by mala Benfica potvrdiť svoj postup do play-off a na trávniku Midtjyllandu predĺžiť víťaznú sériu.

Dánsky vicemajster mal veľké problémy už v 2. kvalifikačnom kole Ligy majstrov s cyperskou AEK Larnacou (1:1d, 1:1v) a postup vybojoval až v penaltovom rozstrele. V súboji na trávniku Benficy (1:4) ťahal za kratší koniec a na súpera vôbec nestačil. Za celý zápas sa dostal iba k piatim streleckým pokusom, z toho dvom do priestoru brány vrátane pokutového kopu. Ten im síce dal iskričku nádeje do odvety, no súper je prisilný. V piatok k tomu neudržali trojgólový náskok na trávniku Lyngby (10.) 3:3 a to im na nálade nepridalo.

Tretí najlepší tím portugalskej ligy vstúpil do Ligy majstrov ako uragán a po 1. polčase viedol s Midtjyllandom 3:0. Po hodine hry bolo 4:0 a len exhibičné chúťky im zabránili v ešte vyššom víťazstve. Nadviazali tak na famóznu prípravu s piatimi víťazstvami a množstvom gólov. Rovnako vstúpili aj do nového ligového ročníka, keď deklasovali v piatok Aroucu (4:0) a tiež viedli už po 1. dejstve 3:0. V kádri opäť chýba iba Verissimo.

V prvom vzájomnom zápase mala Benfica jednoznačne navrch a na tom by sa nemalo nič zmeniť ani v odvete. Stávkujúcim radíme vsadiť na počet gólov +2,5.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky