Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Maroko – Španielsko

06.12.2022 16:00
pic

Jeden z najatraktívnejších osemfinálových súbojov sa bude hrať v Al Rayyane. Nečakaný víťaz skupiny F Maroko vyzve papierových favoritov zo Španielska.

Marockí futbalisti prehrali v júni prípravný zápas v USA (0:3) a práve táto prehra stála trénerskú stoličku Halilhodžiča. Jeho nástupca Regragui má so svojimi zverencami parádnu bilanciu a tú potvrdili aj na MS v Katare. V skupine stratili body iba v úvodnom vystúpení s Chorvátskom (0:0) a po víťazstve s Belgickom (2:0) si poradili aj s Kanadou (2:1). Inkasovali však gól, ktorý prerušil ich sériu šiestich duelov s čistým kontom. Napriek 1. miestu narazia v osemfinále na viac ako ťažkého súpera. K tomu majú menšie zdravotné problémy dve najväčšie hviezdy Hakimi so Ziyechom, ale mali by nastúpiť.

Zverenci trénera Luisa Enriqueho vstúpili do svetového šampionátu rekordným víťazstvom s Kostarikou (7:0) a po remíze s Nemeckom (1:1) si prakticky zabezpečili postup do ďalších bojov. Do tretice si ako keby vyberali súpera a s Japonskom (1:2) napriek rýchlemu úvodnému gólu Moratu nečakane prehrali. Skončili až druhí v skupine a všetci dúfajú, že sa im to nijako nevypomstí. Do zostavy sa určite vrátia Jordi Alba s Ferranom Torresom a pravdepodobne bude chýbať iba Azpilicueta.

V jedinom vzájomnom zápase sa stretli pred 4 rokmi na MS v Rusku a v skupine sa zrodila remíza 2:2, ktorú zachránili Španieli v nadstavenom čase. Stávkujúcim radíme vsadiť na 1. gól minúta 28+.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky