Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Man.City - FC Kodaň

05.10.2022 21:00
pic

V Anglicku síce stále rezonuje nedeľné manchesterské derby, ale City sa už museli preorientovať na Ligu majstrov, kde ich čaká FC Kodaň.

Bitka o Manchester prepisovala hneď niekoľko rekordov, keď Cityzens rozobrali svojho rivala 6:3, o čo sa najvýraznejšou mierou postaral nórsky bombardér Haaland, ktorý strelil hetrik a navyše prihral na dva z troch gólov Fodenovi. Stal sa tak prvým hráčom Premier League, ktorý strelil tri góly v troch po sebe idúcich domácich ligových dueloch a zároveň potreboval na tri hetriky najmenej času, pričom doterajšie legendy tejto súťaže doslova prevalcoval. City si tak pripísali už štvrtú výhru v rade a od porážky v Comminuty Shield s Liverpoolom, neprehrali už jedenásť zápasov po sebe. V Lige majstrov majú po výhrach 4:0 so Sevillou a 2:1 doma s Dortmundom plný počet bodov a Kodaň by sa mala stať ich ďalšou korisťou. Guardiolu však trápia zranenia, keď pred duelom s United vypadli Rodri so Stonesom, počas derby sa zranil aj Walker a mimo hry je aj Phillips. Priestor sa tak otvára pre doliečeného Laportea a je možné, že manažér domácich niektorých hráčov pošetrí.

Kodaň sa síce pretlačila do skupiny Ligy majstrov, ale v domácej súťaži má veľké ťažkosti. Z jedenástich zápasov totiž prehrala šesť a aj keď v generálke na tento duel zdolala doma 1:0 Aarhus, tak na čelo súťaže stráca osem bodov. Zatiaľ čo City doma ťahajú sériu desiatich výhier v rade, tak dánsky majster vonku štyrikrát v rade prehral a to vrátane súboja v skupine Ligy majstrov v Dortmunde (0:3). Doma so Sevillou síce hostia uhrali bod po bezgólovej remíze, ale stále čakajú na svoj prvý presný zásah. Ani v jednom z ostatných ôsmich zápasov nedokázali streliť viac ako jeden gól a aj preto by bol ich bodový zápis na Etihad Stadium veľkým prekvapením. Hosťom až do konca sezóny bude chýbať stredopoliar Amoo a tento mesiac sa zrejme na ihrisku neukáže ani obranca Oikonomou, ktorý je tak isto dlhodobo zranený.

City by mali svojho súpera v tomto súboji prevalcovať a očakávam ich výhru o viac ako dva góly.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky