Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Manch.City - Leipzig

15.09.2021 21:00
pic

Manchester City vstupuje do novej sezóny Ligy majstrov opäť s najvyššími cieľmi a potvrdiť to bude chcieť aj v úvodnom zápase proti Lipsku, ktoré nemá dobrý úvod sezóny.

City po finálovej prehre s Chelsea musia začať opäť odznova a dúfať, že sa im podarí zopakovať podarená cesta do finále z minulej sezóny. Po dvoch zakopnutiach v úvode nového ročníka sa domáci dostali do prevádzkovej teploty, doma naložili 5:0 Norwichu aj Arsenalu a naposledy sa tešili z výhry 1:0 na ihrisku Leicesteru. Mužstvo sa navyše dáva zdravotne do poriadku, keď Foden aj De Bruyne budú pripravení hrať možno aj od začiatku a mimo hry tak zostávajú Mendy, Delap a brankár Steffen. V skupinovej fáze Ligy majstrov Citizens neprehrali tri roky a ich ofenzívne chúťky na Etihad Stadium by si malo vytrpieť aj RB.

Lipsko vstúpilo do novej sezóny bez viacerých opôr, s novým trénerom a nesprávnou nohou. Hráči ako Upamecano, Konaté či Sabitzer jednoducho budú chýbať a nové akvizície sa musia zapracovať. Tak isto tréner March zrejme bude potrebovať čas a nebude to mať jednoduché, nakoľko jeho tím prehral tri zo štyroch ligových duelov a navyše naposledy doma podľahol 1:4 s Bayernu. Mužstvo sa tak dostalo pod obrovský tlak a to ho navyše v Lige majstrov čaká súper z kategórie najťažších. V minulej sezóne navyše v skupine hostia lapili na Old Trafforde od United päťku a v osemfinále prehrali s Liverpoolom dvakrát zhodne 0:2. Proti ďalšiemu anglickému tímu by mali navyše chýbať Halstenberger a Saracchi.

City je doma jasným favoritom, na Etihad Stadium sa v tejto sezóne so súpermi nepára a inak by to nemalo byť ani proti nemeckému klubu. Skúsil by som výhru s handicapom. Handicap 0:1 - 1.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky