Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Malmö FF – Helsingborgs IF

27.06.2022 19:00
pic

Futbalisti Malmö si v pondelkovom zápase „musia“ pripísať ďalšie tri body do tabuľky a s posledným Helsingborgom by to nemal byť žiadny problém.

Domáci sú v poslednom období najúspešnejším švédskym tímom. Z deviatich posledných ročníkov vyhrali 6-krát a podarilo sa im to aj v predchádzajúcich dvoch sezónach. Na majstrovský hetrik zaútočili hneď od začiatku a v prvých siedmich kolách uhrali 15 bodov. Úplne nečakane však nasledovali tri prehry za sebou a čiernu sériu sa im podarilo zastaviť až vo finále Švédskeho pohára s Hammarby (0:0p), ktoré vyhrali po penaltovom rozstrele. O tri dni neskôr uspeli aj v lige na trávniku Degerforsu (14.) 2:0 a vylepšili si náladu pred takmer mesačnou prestávkou.

Hostia majú úplne iné starosti. Predvlani sa z najvyššej súťaže porúčali, ale podarilo sa im hneď vrátiť medzi elitu. V prvých 11-ich kolách uhrali chabých 5 bodov a neprehrali iba 3 zápasy. Aktuálne majú na konte 4 ligové prehry za sebou, ku ktorým pridali aj neúspech v prípravnom súboji v Elfsborgu (8.) 0:1. Pred týždňom síce porazili druholigový Jönköping (2:0) na svojom štadióne a práve na ňom sú podstatne silnejší ako vonku, čo by sa malo aj dnes potvrdiť.

Vo vzájomných zápasoch malo Malmö v dvoch posledných sezónach jasne navrch a doma suverénne vyhralo 3:0 aj 4:1. Stávkujúcim radíme vsadiť na Handicap domácich -1,5.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky