Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Magnitogorsk – Omsk

15.09.2021 16:00
pic

Metalurg predviedol v poslednom zápase na vlastnom ľade výkon aký sa od neho očakáva. Obhajca naopak prehral dvakrát za sebou a potrebuje opäť uspieť.

Domáci opustilo viacero hviezdnych hokejistov vrátane legendy a kapitána Mozjakina. Na úvod vonku dvakrát vyhrali, ale v prvom domácom vystúpení utŕžili debakel s Ufou (2:7) a vzápätí sa poriadne natrápili na víťazstvo s  Vladivostokom (4:3p). Do tretice im však s Nižnekamskom (4:0) vyšla 1. tretina, po ktorej viedli 3:0 a to pri parádnom výkone gólmana Olkinuoru bohate stačilo.

Avangard vstúpil do majstrovskej sezóny parádne a doma jednoznačne porazil svojho finálového súpera CSKA Moskva (4:0). Aj ďalšie dva súboje na vlastnom štadióne vyhral, ale s Vladivostokom (4:3p) aj Chabarovskom (3:2p) sa natrápil viac ako ktokoľvek očakával. Horšie dopadli v prvom vystúpení vonku, keď nestačili na Din.Moskva (2:5) a naposledy prehrali dokonca aj doma s Jokeritom (2:3). Horšie že ich súper ešte aj jednoznačne prestrieľal 21:37. Opäť nebudú hrať zranení Dergačov s Teleginom.

Vo vlaňajších vzájomných zápasoch mal Omsk navrch a v prvých dvoch dueloch dokonca ani neinkasoval. Stávkujúcim radíme vsadiť na hostí ako Víťazov do rozhodnutia.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky