Zavrieť
Vážení klienti UniCredit banky, z dôvodu plánovanej údržby systému nebude od 26. septembra 22.00 hod. do 27. septembra 10.00 hod. k dispozícii platobná brána UniCredit banky. V tomto čase si môžete vaše hráčske konto dotovať prostredníctvom platobnej karty alebo platobnej brány inej banky. Ďakujeme za pochopenie.

Lyon - Strasbourg

15.2.2020

Lyon (9.) má 33 bodov (9-6-9) a vyššie ambície ako hovorí jeho umiestnenie. V januári vyhral oba ligové zápasy, najprv v Bordeaux (8.) 2:1 a potom zdolal rozdielom triedy Toulouse (20.) 3:0. Vo februári ešte nebodoval, po prehre v Nice (11.) 1:2, nedokázal doma zdolať Amiens (19.) 0:0 a napokon prehral v Paríži s SG (1.) 2:4. Najlepším strelcom tímu je Moussa Dembele s 13 gólmi.

Strasbourg (7.) má na svojom konte o tri body viac (11-3-10) a neremizoval už 20 ligových zápasov! V závere roka 2019 finišoval tromi víťazstvami, ale v roku 2020 hrá ako na hojdačke. Koncom januára vyhral na pôde Monaca (5.) 3:1, ale potom doma podľahol Lille (4.) 1:2. V posledných dvoch zápasoch bral plný počet bodov, keď po víťazstve v Toulouse (20.) 1:0 (jediný gól padol v 75.  minúte) zdolal doma presvedčivo Reims (10.) 3:0, keď sa stelecky presadil po prestávke a dvakrát v závere zápasu. Najlepším strelcom tímu je Adrien Tomasson s 8 gólmi.

V minulej sezóne najprv Lyon vyhral doma nad Strasbourgom 2:0, potom na jeho pôde remizoval 2:2. V tejto sezóne vyhral Lyon v Strasbourgu 2:1 a aj v odvete by rád bral tri body. Bookmakeri favorizujú Lyon, ale Strasbourg neremizoval už 20 ligových zápasov. Dvojitá šanca: 0-0.