Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Ludogorets Razgrad - Žalgiris Vilnius

18.08.2022 19:45
pic

Ludogorets Razgrad aj Žalgiris Vilnius už majú istú pohárovú Európu a teraz ide o to, že kto z tejto dvojice si zahrá prestížnejšiu Európsku ligu.

Bulharský majster síce v Lige majstrov prešiel cez Sutjesku aj Shamrock, ale v 3. predkole bolo nad jeho sily Dinamo, ktoré mu v prvom zápase ukončilo domácu sériu bez porážky a v odvete chorvátsky majster potvrdil postup výhrou 4:2. V prvom súboji navyše Ludogorets prišiel o útočníka Caulyho, ktorý sa zranil a v druhom dostali červené karty Yankov, Rick a Karničnik. Razgrad tak v prvom zápase proti Žalgirisu nastúpi značne oslabený.

Hostia to v tejto sezóne dotiahli v Lige majstrov o predkolo ďalej, ale na skupinu to opäť nestačilo. Po tuhom boji najprv vyradili Balkani, následne prekvapujúco aj Malmö a to po dvoch výhrach s celkovým skóre 3:0, ale absolútne nezvládli duel na ihrisku Bodö/Glimt, kde prehrali vysoko 0:5 a prišli tak o dlhokánsku sériu vonku bez prehry. V lige Žalgiris vyhral šesťkrát v rade a na Ludogorets sa naladil výhrou 5:1 na ihrisku Riteriaie.

Ludogorets je doma silný, ale to isté sa dá povedať o Žalgirise vonku. Jasným kurzovým favoritom na postup je bulharský majster, ale prvý duel smeruje k tomu, žeby sa strelecky mohli presadiť obe mužstvá.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky