Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

L.Mikuláš - Slovan

27.11.2022 16:00
pic

Štvrtú prehru v rade sa pokúsia odvrátiť hráči Liptovského Mikuláša, ktorí však privítajú Slovan, s ktorým sa im v posledných sezónach vôbec nedarí.

Domáci síce naposledy bodovali doma s Michalovcami, ktoré vyhrali až po dramatických nájazdoch, ale bola to už tretia prehrala Liptákov v rade. Na vlastnom ľade majú za sebou niekoľko tesných zápasov, ale dôležité je, že až trikrát v nich dokázali bodovať. Pred posledným Prešovom však majú náskok už len jediného bodu a ak sa chcú zachrániť, tak sa potrebujú zlepšiť takmer v každej hernej činnosti. Na mesačnej skúške v tíme je aktuálne ruský obranca Sorokin, po konci v Sp.N.Vsi sa do klubu vrátil Štrauch a naopak v klube skončil Drábek, ktorý si to namieril späť do Nitry.

Slovan si naposledy pripísal druhú domácu prehru v sezóne, keď po nájazdoch nestačil na Trenčín, ale v riadnom hracom čase doma stále neprehral. Nenadviazal však na dve výhry po reprezentačnej prestávke a teraz absolvuje dva neľahké zápasy vonku, keď po tomto súboji sa predstaví ešte v Steel Aréne. Vonku však naposledy pripravil o domácu neporaziteľnosť Zvolen (7:4) a bez šance nebude ani v najbližších súbojoch. Do zostavy sa stále nevrátil obranca Ackered, problémy majú útočníci Zigo, Lukošík, aj Török a patálie s krčnou chrbticou sa obnovili Rapuzzimu. Na druhej strane sa doliečil Šotek.

Slovan od svojho návratu z KHL prehral s Liptákmi iba dvakrát a v riadnom hracom čase dokonca ťahal za kratší koniec len v jednom prípade. Tentokrát si „belasí“ prišli po štvrtú výhru na ľade svojho najbližšieho súpera v rade a mohli by ju dosiahnuť.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky