Čas
Kurzy
1.01
1000
Odporúčame
Môže sa hodiť

Liverpool - Brighton

01.10.2022 16:00
pic

Liverpool má po šiestich zápasoch deväť bodov a je priebežne len ôsmy. Z herného hľadiska to ale nie je tak zlé, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Proti Brightonu sú tri body povinnosťou.

Liverpool má na konte deväť bodov (skóre 15:6) a hoc má oproti mnohým tímom zápas k dobru, asi málokto očakával, že bude pri rovnakom počte zápasov v tejto fáze za rivalom z červenej časti z Manchestru, či práve za Brightonom, ktorý má na konte trinásť bodov (skóre 11:5). V poslednom zápase v liverpoolskom derby len bezgólovo remizovali. Iste, Everton hral doma a zatiaľ vyzerá herne o niečo lepšie ako v min.sezóne, no Liverpool si vypracoval viaceré gólové šance a bol jasne lepší. Mané zatiaľ chýba viac ako sa očakávalo a Salah stále čaká na to, kým sa dostane do starej známej skvelej formy.

Na druhej strane máme Brighton, ktorý má prekvapujúco o štyri body viac. Po veľmi úspešnej minulej sezóne, keď skončili na deviatom mieste, predvádzajú v tejto sezóne ešte o niečo lepšie výkony. To napriek tomu, že v lete predali Cucurellu či Bissoumu a teda dvoch kľúčových hráčov. Z tímu odišiel aj útočník Maupay. Pred Brightonom stojí obrovská výzva. Keďže Pottera zlanárila Chelsea, museli hľadať náhradu. Ponuku pridal Roberto De Zerbi, ktorý predtým pôsobil v Donetsku či tri roky v Sassuole. Potenciál tam rozhodne je veľký.

Brighton vyhral v poslednom kole doma nad Leicesterom (5:2). Herne patria medzi najpríjemnejšie prekvapenia. V min.sezóne dokázali na Anfielde remizovať (2:2), sezónu predtým dokonca zvíťaziť (0:1). Pri súčasnej forme to môže byť opäť vyrovnané. Stávkujúcim odporúčame staviť na to, že obaja dajú gól.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky