Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Lincoln Red Imps - FC Kodaň

25.11.2021 18:45
pic

Neočakáva sa, že Lincoln by prvé body v Konferenčnej lige mohol získať s lídrom skupiny z Kodane, ktorý si víťazstvom zabezpečí postup.

Lincoln doteraz prehral všetky štyri zápasy a je jedným z troch tímov, ktoré ešte v skupine EKL nebodovali. V domácej súťaži síce Red Imps vyhrali všetky štyri zápasy, ale v európskych pohároch toho zatiaľ veľa nepredviedli. Niektoré zápasy však nemali najhoršie, ale neočakáva sa, že v skupine získajú čo len jediný bod. Domáci v inkasovali v priemere takmer tri góly na zápas a sami skórovali iba dvakrát.

Hostia potrebujú výhru na spečatenie postupu a ak sa zároveň v zápase Slovana sa PAOKom zrodí remíza, tak má isté aj prvé miesto. Kodaň po dvoch výhrach zaváhala doma s PAOKom, ktorému však následne prehru oplatila na jeho ihrisku a aktuálne tak je vo výhode. V domácej súťaži však hostia v ostatných dvoch dueloch len remizovali a nevyužili tak dve prehry vedúceho Midtjyllandu na zmazanie jeho náskoku. Lincoln však doma zdolali 3:1 a výhra sa očakáva aj na ihrisku súpera. Absentovať by však stále mal stredopoliar Zeca a obranca Lund Jensen.

Kodaň by na Gibraltáre nemala dopustiť komplikácie a vyhrať minimálne o dva góly.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky