Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť
Zavrieť
Vážení klienti UniCredit banky, z dôvodu plánovanej údržby nebude dnes od 22.00 do 23.00 hod. dostupná platobná brána UniCredit banky. V uvedenom čase si môžete vaše hráčske konto dotovať prostredníctvom platobnej karty alebo platobnej brány inej banky. Ďakujeme za pochopenie

Lille - Lens

16.10.2020
pic

Lille (2.) vstúpilo do novej sezóny vynikajúco, nakoľko pochopilo, že ak sa nová sezóna opäť predčasne skončí, môže opäť zostať pred bránami Ligy majstrov. Môže sa pochváliť najlepšou obranou v súťaži (mužstvo dostalo len dva góly) a solídnou efektivitou, keďže deväť strelených gólov premenilo na 14 bodov (4-2-0). Mužstvo má v súčasnosti vynikajúcu formu, v poslednom súboji doma, zdolalo Nantes (16.) 2:0 a následne zvíťazilo v Strasbourgu (18.) presvedčivo 3:0. Traja hráči tímu dali po dva góly: Bamba, Yilmaz a Luiz Araujo.

Lens (3.) je nováčikom v najvyššej súťaži, na svoj návrat čakal päť rokov. So vstupom do novej sezóny však môže byť mimoriadne spokojný (4-1-1). Prehral jediný duel, 1. kole v Nice (8.). Doma vyhral všetky tri náročné súboje, keď postupne zdolal Paris SG (4.), Bordeaux (9.) a napokon v poslednom kole aj St.Etienne (7.) 2:0. V poslednom súboji vonku, v Nimes (13.), siahal na tri body, domácim sa však podarilo vyrovnať v 87. minúte. Súperom nastrieľal 10 gólov, najlepšími strelcami tímu sú Kakuta a Ganago so 4 gólmi.
Stavíte si na víťazstvo domácich v Derby du Nord, alebo si myslíte, že nováčik opäť neprehrá?

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky