Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Leverkusen - Celtic

25.11.2021 18:45
pic

V skupine G Európskej ligy je zatiaľ suverénom nemecký Leverkusen. Ten stratil body doteraz iba pri jednej remíze, ale škótskemu Celticu ide ešte stále oveľa.

Domáci prežívali od októbrovej reprezentačnej prestávky priam katastrofu. na začiatku októbra. Po debakli s Bayernom (1.) 1:5 remizovali vonku s betisom (1:1) aj na pôde FC Kölnu (12.) 2:2 a nasledovali dve prehry. V Nemeckom pohári zahanbujúco prehrali doma s druholigovým Karlsruhe (1:2) o tri dni neskôr aj s Wolfsburgom (6.) 0:2. O to viac prekvapili suverénnym domácim víťazstvom v EL v súboji o 1. priečku s Betisom (4:0). Víťazne skončil aj ich posledný súboj tiež doma s Bochumom (13.) 1:0 a tentoraz by mohli potvrdiť svoj postup do osemfinále. Citeľne im chýba kanonier Schick a hrať nebude ďalšia hŕba zranených vrátane naposledy vylúčeného Demirbaya.

To by mohla byť aká taká šanca pre Celtic. V dvoch posledných súbojoch s Ferencvárosom (2:0d, 3:2v) získal svoje prvé body a razom je v boji o postup. S Betisom (3:4) vonku aj Leverkusenom (0:4) doma inkasoval po 4 góly a to nie je práve najlepšia vizitka. Začalo sa mu viac dariť v ligovej súťaži a doťahuje sa na Gl.Rangers, čo by mu mohlo tiež dodať sebavedomie.

V prvom vzájomnom zápase Leverkusen udelil súperovi v Glasgowe lekciu z efektivity a na bránu vystrelili spolu až 35-krát. Stávkujúcim radíme vsadiť na dvojitú šancu 0-0.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky