Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Leverkusen - Bochum

25.01.2023 20:30
pic

Leverkusen vyhral posledné štyri zápasy a po veľmi nevydarenom úvode sezóny sa už prepracoval do hornej polovice. Teraz doma privíta Bochum a je veľkým favoritom.

Bayer Leverkusen vyhral až v štvrtom kole, keď predtým nezískal ani bod a do ôsmeho kola bola výhra v štvrtom kole tá jediná. Mužstvo ašpirujúce na pohárové priečky sa tak vtedy pohybovalo len okolo predposlednej priečky a teda zóny zostupu. Aktuálne už ale situácia vyzerá pre klub oveľa ružovejšie. Od 5.októbra vedie mužstvo Xabi Alonso a ten so svojimi zverencami vyhral posledné štyri zápasy. Bayer dal v nich dvanásť gólov, teda presne tri na zápas, pričom v každom z nich dal aspoň dva. Navyše, to všetko pri absencii Patrika Schicka. V tabuľke sú tak už na deviatom mieste, na konte majú 21 bodov (skóre 28:28). Doma v ôsmich dueloch získali bodov jedenásť.

Na druhej strane máme Bochum, ktorý mal ešte oveľa horší vstup do novej sezóny. Mužstvo pod vedením Thomasa Reisa nezískal v úvodných šiestich kolách ani bod a prvé víťazstvo prišlo v deviatom kole. Od 22.septembra ale mužstvo vedie Thomas Letsch a aj oni už vidia vo svojich zápasoch oveľa viac zelenej ako červenej. Bochum prekvapujúco vyhral posledné tri ligové zápasy a vyšplhal sa už na pätnáste miesto, pričom má na konte 16 bodov (skóre 17:37). Naposledy doma zdolal Herthu (3:1). Vonku získal v ôsmich dueloch ale len tri body.

V min.sezóne padol v dvoch vz.zápasoch len jeden gól. Pri súčasnej forme oboch takéto niečo rozhodne neočakávame. Jedna víťazná séria skončí, možno i obe. Vzhľadom na domácu bilanciu Leverkusenu ale tipujeme nasledovne: +2.5 (počet gólov). Pre odvážnejších: "Zápas/oba tímy dajú gól: Leverkusen/Áno".

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky