Čas
Kurzy
1.01
1000
Odporúčame
Môže sa hodiť

Lens - Lyon

02.10.2022 20:45
pic

Súboj Lensu a Lyonu by mohol patriť medzi lahôdky deviateho kola Ligue 1. Lens je aktuálne štvrtý a miernym favoritom bude aj proti Lyonu.

Lens má po ôsmich zápasoch na konte 18 bodov (skóre 16:7) a hoc už trikrát remizoval, stále ostáva neporazený. Okrem nich sa to v tejto sezóne darí stále držať už len PSG a Marseille. Lens s ich rozpočtom a hodnotou kádra nepatrí medzi úzky okruh favoritov, no odvážnym a celkovo veľmi kvalitným futbalom vystrkovali rohy už aj v sezóne minulej, keď síce skončili "len" siedmi, no na štvrté Rennes stratili len štyri body. V poslednom zápase na pôde Nantes (0:0) neboli veľmi aktívni a mohli byť za bod radi, no doma vyhrali všetky štyri zápasy tejto sezóny a dali v nich dokopy jedenásť gólov. A to v lete prišli o Claussa či Doucoureho.

Na druhej strane máme Lyon, ktorý má zatiaľ na konte trinásť bodov (skóre 13:10) a to im aktuálne stačí na šieste miesto. Po spackanej minulej sezóne určite nemajú ambície na druhé miesto, nebodaj na titul. V lete ale do tímu priviedli Tolissa, Tagliafica či útočníka Lacazetta. Začali veľmi dobre, no v posledných troch zápasoch nezískali ani bod. Áno, hrali aj proti PSG či Monaku, no ak sa chcú vrátiť do pohárovej Európy, potrebujú bodovať aj v ťažkých zápsaoch.

Atraktívny súboj si zaslúži aj zaujímavý tip. My vám taký ponúkame v rámci nášho BetBuildera.

BETBUILDER tip k zápasu:

    - Zápas: Lens

    - Počet gólov: Menej ako 3.5

    - Tím počet rohov: Lens viac ako 4.5

Zvoľte si typy stávok.


🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky