Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Leicester - Southampton

20.08.2022 16:00
pic

Leicester bol na prestupovom trhu najmenej aktívnym klubom Premier League a zatiaľ má po dvoch kolách na konte jediný bodík. Rovnako ich nazbieral aj Southampton, ktorý sa na oko posilnil, ale herne to zatiaľ nie je ono.

Leicester priviedol po odchode brankár Schmeichela jedinú novú akvizíciu a to je brankár Smithies. Zatiaľ sa „líškam“ podarilo udržať všetkých kľúčových hráčov, ale Fofanu má na lane Chelsea a záujem bol aj o Tielemansa s Maddisonom. V 1. kole Leicester neudržal dvojgólové vedenie doma s Brentfordom a z jasnej výhry napokon bola deľba bodov. V ďalšom súboji mu ani dva strelené góly nestačili na Emirates Stadium na nejaký ten úlovok, keď Arsenal hlavne vďaka dvom gólom a dvom prihrávkam Jesusa zvíťazil 4:2. Domáci sa v najbližšom súboji musia zaobísť bez služieb Barnesa, Bertranda a Pereiru.

Southampton do posíl investoval viac ako 50 miliónov eur, ale zatiaľ pokračuj v zlých výkonoch zo záveru minulej sezóny. Jeho čakanie na ďalšiu výhru v Premier League sa natiahlo už na osem duelov, keď v novej sezóne Saints najprv nemali nárok s Tottenhamom (1:4) a následne museli doma s Leedsom doháňať dvojgólové manko. Strelecký účet v Premier League si otvorila letná posila hostí Aribo a aj keď v záverečnej dvadsaťminútovke sa Southampton herne zdvihol, tak na lepší výsledok potrebuje lepší výkon počas značne dlhšieho časového úseku.

Southampton nenašiel recept na výhru proti Leicesteru už päť zápasov v rade. V minulej sezóne boli ich vzájomné súboje bohaté na góly a o tie by nemala byť núdza ani tentokrát. V tejto konfrontácii by sme mali vidieť viac ako 2,5 gólu.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky