Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť
Zavrieť
Vážení klienti UniCredit banky, z dôvodu plánovanej údržby nebude dnes od 22.00 do 23.00 hod. dostupná platobná brána UniCredit banky. V uvedenom čase si môžete vaše hráčske konto dotovať prostredníctvom platobnej karty alebo platobnej brány inej banky. Ďakujeme za pochopenie

Leicester - Aston Villa

18.10.2020
pic

V poslednom nedeľnom zápase anglickej Premier League to bude priamy súboj o 2. miesto tabuľky. Leicester privíta na vlastnom trávniku doterajšie prekvapenie Aston Villu, ktorá ako jediná ešte nestratila ani bod.

Domáci začali sezónu tromi víťazstvami a najmä to tretie na pôde Man.City (5:2) bolo priam neskutočné. Ako to už býva po hodoch prišlo „bolenie brucha“ a v poslednom kole nečakane prehrali s West Hamom (0:3). Stále musia bojovať s množstvom zranených, veď opäť nebudú môcť nastúpiť Soyncu, Periera, Ndidi a pravdepodobne ani Evans s Maddisonom. Otáznik visí aj nad Praetom a hlavne Vardym, ten by však na časť zápasu mal nastúpiť.

Hostia vstúpili do ligy tromi víťazstvami a to sa im naposledy podarilo v sezóne 1962/63. Neboli to hocijaké víťazstvá, veď v poslednom zápase deklasovali úradujúceho majstra Liverpool 7:2! Sklamali tak iba v Ligovom pohári, v ktorom vypadli so Stoke (0:1), no celá základná zostava oddychovala. Už v príprave prekvapili víťazstvom nad Man.Utd. (1:0) a po reprezentačnej prestávke sa už nevedia dočkať ďalšieho zápasu.

Vlaňajšie vzájomné zápasy patrili jednoznačne Leicesteru, ktorý vyhral 4:1 a 4:0, ale dnes bude mať do činenia s úplne iným tímom. Stávkujúcim radíme vsadiť na počet gólov, že ich padne viac ako 2,5.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky