Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Leeds - Wolverhampton

06.08.2022 16:00
pic

Leeds stratil kľúčových hráčov. Nastane v tíme prerod, alebo sa dostane do krízy a vypadne z Premier League? V prvom kole narazia na Wolverhampton, ktorý má čo naprávať.

Leeds skončil v rámci minulej sezóny na sedemnástom mieste, keď získal 38 bodov. V boji o záchranu boli poriadne namočení a na konci februára bol odvolaný manažér Bielsa. Nový americký manažér Marsch priniesol viaceré zmeny, no dlhodobo ich ešte nemožno vyhodnotiť. V novej sezóne bude pod veľkým tlakom. Mužstvo v lete predalo Phillipsa i Raphinhu. Do tímu opačným smerom putovali Sinisterra, obranca Kristensen či záložníci Roca, Aaronson a Adams. Mnohí týchto hráčov podceňujú, no viacerí sú už teraz pripravení na PL. Tímu sa uzdravil útočník Bamford, stále im ale chýba Dallas a Ayling. Zranil sa i Sinisterra.

Na strane druhej máme Wolverhampton, ktorý v minulej sezóne skončil s 51 bodmi na desiatom mieste. Mužstvo sa takmer dokonca pohybovalo v prvej osmičke, no záver sezóny hrubo nezvládli. V posledných siedmich zápasoch získali len dva body. Tímu chýbala lepšia herná tvár, defenzívne kvality ich takisto opustili. Prípravu mali priemernú, pre zranenie im aktuálne chýba Jimenez či Semedo. V lete prišiel na trvalý prestup útočník Hwang a obranca Collins.

Leeds priviedol viac hráčov, ktorí sú kvalitnejší. Áno, stratili dvoch kľúčových hráčov, no Phillips bol aj tak dlho zranený. Doma im veríme viac, stávkujúcim odporúčame staviť na ich výhru. Prípadne si skúste vlastný Betbuilder tip.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky