Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Leeds - Southampton

22.2.2021
pic

Ani jeden z tímov neprežíva najúspešnejšie obdobie a tak sa v dohrávke 18.kola zrejme obaja pokúsia na svojho tabuľkového suseda vytiahnuť.

Leeds bez Phillipsa, ktorý je jedným z kľúčových hráčov mužstva, prehral oba zápasy, keď najprv nestačil na Arsenal (2:4) a následne nebodoval ani na ihrisku Wolerhamptonu (0:1). V tabuľke sa tak prepadol na dvanáste miesto a vyzerá, že pohárové miestenky už neponaháňa. V poslednom domácom zápase však dokázal zdolať 2:0 Crystal Palace a určite je v jeho silách vytrápiť aj Southampton. Brzdí ho však maródka, keď mimo hry má okrem Phillipsa aj ďalších päť hráčov.

Southampton síce v ostatnom kole obral doma o body Chelsea, keď s ňou uhral remízu 1:1, ale na ligovú výhru čaká už šesť duelov. Na Leeds aktuálne stráca dva body, ale jeho výhra by bola azda aj prekvapením, nakoľko vonku v Premier League nevyhral už päť zápasov, pričom ostatné tri prehral a to s celkovým skóre 2:14. Svätci však vonku uspeli v FA Cupe, keď v osemfinále vyradili Wolverhampton. V súboji s Leedsom by mali chýbať hlavne Walker-Peters s Walcottom.

V tomto meraní síl by obrany dominovať nemali a tak sa núka stávka na viac ako 2,5 gólu.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky