Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Leeds - Brighton

15.05.2022 15:00
pic

Brighton prežíva skvelú sezónu, ktorú pravdepodobne ukončí v hornej polovici tabuľky. V rámci predposledného kola zavítajú na pôdu osemnásteho Leedsu.

Leeds patril pred sezónou podľa papierových predpokladov niekde do stredu tabuľky a málokto im dával výrazne menšie šance ako (napríklad) Brightonu. Sezóna sa ale od začiatku nevyvíjala v ich prospech. Najvyššie boli na pätnástom mieste, negatívny zlom prišiel v zápase s Evertonom (12.2.), kde Leeds prehral rozdielom triedy (3:0). Od tohto zápasu (vrátane) ťahal Leeds sériu šiestich prehier po sebe. Nový americký tréner Marsch síce priniesol nový pozitívny vietor, no v posledných troch dueloch narazili na tri mega silné mužstvá a nezískali ani bod. 

Na strane druhej, Brighton prežíva oveľa kompaktnejšiu sezónu. Aktuálne sú so 47 bodmi (skóre 38:42) na deviatom mieste. Leeds má 34 bodov (skóre 39:77) a je na osemnástom mieste. Leeds má v tejto sezóne najhoršiu obranu, v posledných troch zápasoch (od City, Arsenalu, Chelsea) inkasovali deväťkrát. Naopak, v prípade Brightonu je defenzíva silnou stránkou. Brighton dáva málokedy veľa gólov, výnimkou bol posledný zápas, keď doma fantastickým tímovým výkonom "zničili" Man United (4:0). 

Brightonu sa darí viac vonku ako doma, u súperov získali už 28 bodov. Leeds získal doma len bodov 17. Hodnotná sa nám vidí stávka na to, že vyhrajú hostia s tým, že v zápase padnú aspoň dva góly (2/+1.5). Vyskúšajte si aj vlastný Betbuilder tip.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky