Čas
Kurzy
1.01
1000
Odporúčame
Môže sa hodiť

Leeds - Aston Villa

02.10.2022 17:30
pic

V nedeľu nás čakajú dva zápasy Premier League. Okrem manchesterského derby sa môžeme tešiť aj na zápas medzi Leedsom a Aston Villou.

Leeds začína v podstate odznova. Nie žeby musel predať všetkých hráčov a budoval káder od bodu nula, no v lete v tíme podľa očakávaní neudržal dvoch kľúčových hráčov. Raphinha aj Phillips zamierili do TOP tímov. V lete ale Leeds neostal bez posíl. Do tímu prišlo viacero kvalitných mladíkov, vrátane dvojice Američanov (Adams, Aaronson), ktorí by sa radi popri americkom manažérovi posunuli na ďalší level. V šiestich zápasoch získali osem bodov (skóre 10:10), zápas s United bol odložený. V poslednom zápase vysoko prehrali s Brentfordom (5:2), v posledných troch zápasoch mali značné problémy v obrane.

Na druhej strane máme tím z Birminghamu, ktorý má sedem odohraných zápasov a na konte práve sedem bodov (skóre 6:10). Prehra v úvodnom kole na pôde Bournemouthu (2:0), či tá na pôde Crystal Palace (3:1) ukázala, že AV je poriadny kus od toho, kde sú ich papierové predpoklady. Mužstvo má rozhodne na viac, no pod Gerrardom sa im zatiaľ podľa predstáv nedarí. V poslednom kole ale vyhrali doma nad Southamptonom (1:0) a prvýkrát v sezóne si udržali čisté konto.

Ťažký zápas na tipovanie. Pri góle či dvoch to podľa nás ale neostane. K tomuto zápasu vám prinášame BetBuilder tip. 

Náš BETBUILDER tip:

    Počet gólov: Viac ako 2.5

    - Oba tímy dajú gól: Áno

    - Tím počet rohov: Leeds viac ako 4.5

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky