Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Kuopion PS - Slovan

16.9.2020
pic

Slovan v stredu ráno odletel do fínskeho Kuopia na zápase 2.predkola Európskej ligy nie len s novým trénerom Darkom Milaničom, ale aj doliečenými Holmanom a Rabiom, okrem toho s dobrou náladou po zvládnutom derby s Trnavou (2:0) a chuťou postúpiť ďalej.

Doma však zostali Vladimír Weiss, ktorý ešte stále potrebuje dotrénovať, ale aj zranený Ondřej Petrák. Slovan aj napriek pocitu krivdy po vykopnutí z Ligy majstrov chce hrať pohárovú Európu a po roku opäť preniknúť do skupinovej fázy EL. Po prílete do Fínska na slovenského majstra čakalo nepriaznivé chladné a daždivé počasie. Okrem neho sa “belasí“ budú musieť popasovať aj s umelou trávou. Pozitívom je, že premiéra na lavičke novému trénerovi vyšla a tak Slovan môže hrať sebavedomo.

Na slovenského majstra čaká priamočiary súper, ktorý vysoko napáda a v tíme ma rýchlych a bojovných hráčov. Okrem toho vo Fínsku je liga v plnom prúde a KuPS je aktuálne na druhom mieste o dva body za druhým HJK, ale má zápas k dobru. Aktuálne ťahá v lige sériu piatich víťazstiev v rade. V 1.predkole Ligy majstrov však prehral na ihrisku nórskeho Molde 0:5. Doma má v tejto sezóne bilanciu 6-0-1, keď jedinú prehru (0:3) zaknihoval s aktuálnym lídrom tabuľky.

Domáci tak podľa všetkého majú problémy s kvalitnejšími súpermi a tým je bezpochyby aj Slovan. Jednoduché to v chladnom Fínsku mať nebude, ale ak chce ďalej pomýšľať na skupinu, tak jednoducho musí.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky