Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Košice - Poprad

25.11.2022 17:30
pic

Košiciam sa doma darí, Popradu vonku nie a tak všetko nasvedčuje tomu, že „oceliari“ zdolajú „kamzíkov“ aj v štvrtom zápase po sebe.

Košice síce prišli o sériu šiestich výhier, keď nezvládli duel na ľade lídra z Nových Zámkov (2:6), ale doma sa im zatiaľ darí, keď na svojom ľade vyhrali šesť zo siedmich zápasov. Aktuálne doma ťahajú sériu šiestich výhier a posledné dve víťazstvá boli už po návrate do Steel Arény, kde najprv padol Trenčín (4:2) a následne aj Liptovský Mikuláš (6:1). Očakáva sa tak, že „oceliari“ by aj naďalej mali stúpať v tabuľke smerom nahor. Domáci zatiaľ dominujú v presilovke, ktorú majú aktuálne najlepšiu v lige a pokúsia sa to potvrdiť aj proti Popradu.

Hostia zatiaľ nehrajú podľa svojich predstáv a tak dúfajú, že pomôže trénerská výmena. „Kamzíci“ síce bodovali trikrát v rade, ale sériu nepredĺžili doma proti Sp.N.Vsi, s ktorou neudržali vedenia 2:0 a napokon prehrali 3:6. Vonku sa hosťom nedarí, keď na klziskách súperov vyhrali iba dva z deviatich zápasoch a aktuálne ťahajú sériu štyroch prehier v rade, pričom v Bratislave a Zvolene dostali zhodne po päť gólov. Ak si nedajú pozor, tak niečo podobné ich môže čakať aj v Steel Aréne.

Košice totiž vyhrali posledné tri vzájomné súboje a Popradu v nich nastrieľali sedemnásť gólov. V tejto sezóne už doma uspeli v pomere 4:1 a k výhre by mali mať bližšie aj tentokrát. Zápas 1.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky