Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Köln – Fehérvár

18.08.2022 20:30
pic

Domáci sa po piatich rokoch vrátia na európsku scénu. Veria, že keď už tak dlho museli čakať na zápasy v Európskej konferenčnej lige, tak to neskončí pri stretnutí s Fehérvárom.

V Kolíne je futbalová horúčka, RheinEnergieStadion je beznádejne vypredaný, v hľadisku bude 50-tisíc priaznivcov. Ako tréner Baumgart na predzápasovej tlačovke povedal, na duel pošle najsilnejší tím, od prvých minút chce hrať mužstvo svojim štýlom. Zranený je iba Uth.

Tím slovenského futbalistu Ondreja Dudu, ktorý v aktuálnej sezóne odohral iba 28 minút, začal prekvapujúcim vypadnutím v Nemeckom pohári, no potom pred vlastnými divákmi zdolal Schalke a prekvapujúco získal bod na ihrisku Lipska. Najlepším strelcom Kolína v minulej sezóne bol s 20-imi gólmi Modeste. Ten absolvoval s Capkami prípravu, odohral pohárový duel v Regensburgu, no potom odišiel do Dortmundu. V Kolíne majú trošku obavu, či ho dokážu nahradiť.

Vo Fehérvári sa čakalo, že po minulej zbabranej sezóne odíde tréner Michael Boris a príde Adrián Guľa. Boris zostal na mieste a slovenský kouč si to namieril do Dunajskej Stredy, kde odvádza výborné služby.

Maďarské mužstvo v lete úplne zmenil skladbu tímu. Odišli viacerí dlhoroční hráči klubu, nahradili ich dravými, rýchlymi hráčmi. Vyzeralo to, že táto zmena bola prospešná, keďže Fehérvár dosiahol dve vysoké víťazstvá, v predchádzajúcich kolách bez problémov vyradil Gabalu a Petrocub. V nedeľu ale prišla facka, štvorgólová prehra s Ferencvárosom. Maďari vedia, že slabšie miesto majú v strede obrany. Práve preto angažovali Kaspera Larsena z dánskeho Odense. Otázna je účasť útočníka Kenan Kodra, ktorý v aktuálnej sezóne dal už štyri góly. Nenastúpia Serafimov, Makarenko a Petrkjak.

Favoritom zápasu je Köln. Bude aktívny, zaznamená prvý gól a dotiahne úvodný del do víťazného konca.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky