Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Kazaň - SKA Petrohrad

25.11.2021 17:30
pic

Šláger štvrtkového programu KHL sa bude hrať v Kazani. Tá si konečne pripomenula vlaňajšie úspešné účinkovanie a svoju víťaznú sériu nebude chcieť prerušiť ani s Petrohradom.

Domáci po rozpačitom vstupe do sezóny potiahli 5-zápasovú víťaznú sériu, keď až štyrikrát hrali na vlastnom štadióne. Takmer identickú sériu piatich víťazstiev majú na svojom konte práve teraz, keď po domácom víťazstve s Jekaterinburgom (5:4) vyhrali trikrát vonku a v utorok si poradili doma s Din.Riga (4:2). Posledné víťazstvo sa rodili viac ako ťažko a ešte 10 minút pred koncom prehrávali. V priebehu 14-och sekúnd však trikrát skórovali a premenili tak svoju streleckú prevahu 14:7 v jedinej tretine. Štatistiky si vylepšuje brankár Biljakov, ktorý bol pri všetkých piatich víťazstvách. K zraneným Kovalenkovi a Lindholmovi pribudol tretí útočník Safonov.

SKA po skvelých výsledkoch a suverénnom vedení v Západnej konferencii v novembri úplne zlyhalo. Šesťkrát za sebou prehralo a strelilo pritom iba 6 gólov. Aspoň trochu si to hostia vynahradili v poslednom súboji na ľade Nižnekamsku (8:2), kde boli jasne lepším tímom. Potvrdilo sa, že im to ide lepšie vonku ako doma, veď aj počas spomínanej neúspešnej série prehrali vonku iba dvakrát s CSKA Moskva (0:4, 1:3) a to nie je až taká hanba. V bráne by sa mohol opäť objaviť Nikolajev, ktorý v predposlednom zápase vystriedal hviezdneho Johanssona.

V oboch vlaňajších vzájomných zápasoch sa presadila Kazaň po rovnakých výsledkoch 2:3 po predĺženiach. Aj predvlani to bolo veľmi tesné a v oboch súbojoch padli iba 3 góly. tešil Magnitogorsk, no predvlani to bolo naopak a pred touto sezónou sa tiež tešil Petrohrad po futbalovom výsledku 1:0. Stávkujúcim radíme vsadiť na nie v stávke Gól v čase 0:01-8:59.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky