Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Kazachstan - Slovensko

20.05.2022 19:20
pic

Slovenskí hokejisti prehrali na MS 2022 trikrát za sebou a ich šance na účasť vo štvrťfinále vedú už iba cez samé víťazstvá. Prvé musí prísť s Kazachstanom.

Kazachstan to vlani takmer dotiahol do štvrťfinále, ale na aktuálnom šampionáte majú úplne iné starosti. V prvých štyroch dueloch majú na svojom konte 0 bodov a hrozivé skóre 7:20. Po úvodnom debakli s Nórskom (1:9) sa vcelku rýchlo spamätali, no napriek tomu prehrali aj ďalšie tri súboje. S Francúzskom (1:2), Švajčiarskom (2:3) aj do tretice s ďalším veľkým favoritom Kanadou (3:6) vcelku držali krok. Už im zostáva jediný cieľ a tým je záchrana v A kategórii, o ktorú sa pravdepodobne pobijú s Talianskom.

Slovenskí reprezentanti potrebujú prerušiť trojzápasovú čiernu sériu a s Kazachstanom, ktorý bude mať v nohách zápas s Kanadou sa im to musí podariť. Darmo majú množstvo streleckých pokusov a šancí na gól, keď sa stav skóre nemení v ich prospech. V poslednom zápase so Švajčiarskom (3:5) sa ich chabá koncovka naplno prejavila a k tomu aj ďalšie trestuhodné chyby, ktoré súper trestal. O všetkom rozhodli najmä nepremenené presilovky a v závere zápasu dokonca nevyužili ani dvojminútovú o dvoch hráčov za stavu 3:4. Tentoraz je opäť otázny štart Pospíšila.

Vo všetkých piatich doterajších vzájomných zápasoch sa presadilo Slovensko. Naposledy na MS 2012 4:2. Favoritom je opäť a stávkujúcim radíme vsadiť na Zápas/2.tím počet gólov 2/+3,5.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky