Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Kanada - Maroko

01.12.2022 16:00
pic

Kanada dala v zápase proti Chorvátsku svoj historicky prvý gól na svetových šampionátoch. Po prehrách však vie, že sa so šampionátom rozlúči. Maročania, naopak, bojujú o postup.

Kanada dala svoj prvý gól na svetových šampionátoch. Proti Chorvátsku sa to podarilo expresne rýchlo Alphonsovi Daviesovi, ktorý sa gólovo presadil už v druhej minúte. Kanaďania na tomto turnaji predvádzajú atraktívny ofenzívny futbal, no silnejší európsky súper ich za to aj poriadne potrestal. Vyrovnávajúci gól Kramariča ich akoby až príliš zaskočil a v zápase sa už nedokázali vrátiť do tempa. Súper hru kontroloval a napokon s prehľadom vyhral rozdielom triedy (4:1). V prvom zápase si proti Belgicku dokázali vytvoriť veľké množstvo gólových šancí, no neboli efektívni a napriek veľkej prevahe prehrali najtesnejším rozdielom (1:0).

Maroko je po dvoch kolách na druhom mieste, o skóre za Chorvátskom. Tí ale hrajú v treťom kole proti Belgicku a je tak krajne nepravdepodobné, že by sa Maročania nedokázali kvalifikovať do osemfinále. Stále to však nemajú isté. Proti Kanade majú všetko vo svojich rukách. S Chorvátmi odohrali nudný, no vyrovnaný bezgólový duel a získali prvý zaslúžený bod. V zápase proti Belgičanom boli herne lepším mužstvom a favorita k veľa šanciam nepustili. Najmä v druhom polčase to bolo jasne v ich réžií a na konci sa radovali z víťazstva o dva góly (2:0). 

Tunisania napriek cennej výhre nad majstrom sveta ďalej nepostúpili. Senegalu sa to ale podarilo. Maročania majú kvalitný káder, ktorý hrá veľmi sebavedomo. Postup si podľa nás postrážia a budú tak druhým africkým mužstvom, ktoré pôjde ďalej. Kanada by zas mala hrať odvážne a tak si vytvoria viacero šancí. Naše tipy:

- Oba tímy dajú gól: Áno ... Zápas bez remízy: Maroko

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky