Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

J.Kórea - Ghana

28.11.2022 14:00
pic

Papierových outsiderov udrží v hre o postup aj remíza, ale navzájom berú dnešného súpera, ako toho, koho by mali poraziť.

Južná Kórea (28.) uhrala v jednom z najnudnejších zápasov MS bezgólovú remízu s Uruguajom. Duel priniesol minimum šancí, ale pre Kórejčanov je bod s miernym favoritom dobrý. Celé stretnutie odohral kapitán tímu Son Heung-Min, nakoľko jeho účasť nebola po nedávnej zlomenine očnicového oblúka stopercentná. Kórea udržala v treťom zápase v rade čisté konto a od júnovej vysokej prehry s Brazíliou, našla premožiteľa len v Japonsku (6-3-1).

Ghana v prvom stretnutí podľa očakávania vyvrátila fakt, že je najhoršie postaveným účastníkom MS v rebríčku FIFA (61.). Veľkému favoritovi z Portugalska (9.) statočne vzdorovala a prvýkrát inkasovala až po prísnej penalte v 65.minúte, ktorá hru otvorila. O pár minút vyrovnal kapitán Andre Ayew, a keď Portugalci odskočili na dva góly, v závere ešte zdramatizoval duel bývalý hráč Trenčína Bukari. Ghana sa nemá za čo hanbiť, Portugalcom bola až na držanie lopty vyrovnaným súperom a postup do osemfinále je rozhodne v jej silách. V generálke na MS v Abú Dhabí zdolala aj kvalitný tím Švajčiarska (15.) 2:0.

Prvé stretnutia potvrdili predpoklady, v ktorých sa očakávala zabezpečená defenzíva Kórey a jej následné protiútoky. Ghana ukázala zase útočné kvality, kde má hráčov z najlepších európskych súťaží. Ak sa dnešní súperi nechcú spoliehať na ostatné výsledky a neboli nútení naplno bodovať na záver s favoritmi, obaja by mali ísť za víťazstvom. Oba tímy dajú gól Áno

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky