Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Japonsko - Španielsko

01.12.2022 20:00
pic

Španielsko je už jednou nohou v osemfinále. Japonsko má svoj osud vo svojich rukách. Papierové predpoklady hovoria o triumfe La Rojy. No prekvapení v Katare už bolo dosť.

Japonsko mohlo byť už po dvoch dueloch postupujúce. Po úvodnom víťazstve nad Nemeckom nastúpilo ako favorit proti Kostarike. Zápas však tímu z krajiny vychádzajúceho slnka nevyšiel. Síce šance mala, no neskórovala a nakoniec inkasovala. Japonci dlho krútili hlavou, nechceli uveriť, že prepásli obrovskú šancu na postup. Španielsko by chceli zdolať podobnými zbraňami, ako Nemecko. Prenechať súperovi iniciatívu a prekvapiť po rýchlych protiútokoch.

Zopakuje sa scenár z roku 1982, keď vo vzájomnom zápase Nemecko zdolalo Rakúsko 1:0? Tento výsledok vyhovoval obom tímom, no Alžírsko poslalo domov.

Ak by duel Japonska so Španielskom skončil remízou, asi by to vyhovovalo obom tímov a Nemci by potrebovali vyhrať vyšším rozdielom. V opačnom prípade by cestovali domov.  

Tréner Luis Enrique nechce špekulovať. Vyhlásil, že chcú vyhrať. Medzi nemeckými a španielskymi hráčmi dochádza ku kontaktom. Medzi hráčmi, ktorí hrajú spolu v jednom klube. Nemci prosia Španielov, aby zdolali Japonsko… Napríklad Rüdiger Carvalja, alebo Raum Olma. Nakoniec to bude o motivácií jednotlivcov. Vie sa, že niektorí Španieli Nemcov nemusia. Napríklad Soler by veľmi rád poslal Nemcov domov.

Španieli budú hrať aj za seba. Keby skončili až na druhej priečke, tak v osemfinále by mohli naraziť na Brazíliu.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky